"Chevy"

Back Tiny Angel

*27. 1. 2014

dam: Grace Tiny Angel
sir: Jaguar Bohemia Platina

Chevy, náš první pes, který nám ukázal, jak úžasné je mít toto plemeno. Je představitelem všech "yorkshire" vlastností jako je nebojácnost, zvídavost, hravost a neúnavnost. Díky tomu, že s námi 3 roky byl sám, stal se ohromným parťákem a zároveň samotářem, kterému je dobře mezi lidmi, ale pejsky nevyhledává.

Chevyho od malička velmi bavily hry s míčky, aportování
a v neposlední řadě také základní výcvik poslušnosti. Proto absolvoval i lekce agility. Jeho chloubou je dlouhá srst, kterou pěstujeme od malička. Bez hřívy si jej už nikdo neumí představit ovšem ani ta nezajistila, aby se stal výstavním jedincem. Nebyl showman, který by miloval výstavy a i přes další fakta byl ve 2 letech vykastrován
a stal se mazlíkem. Proto se nejedná o krycího pejska.

Po třech letech jsme se rozhodli pro další přírůstek holčičku. Po delší době i náš samotář přijal svoji novou malou "ségru" a později i třetího člena psí smečky Noru.

Holky respektuje a je vůdce smečky, který ovšem jejich pozornost nepotřebuje. Je to individualista, který potřebuje spoustu dobrot a míčky.

Prostě KRÁL. 


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky